Dealer Ford Olsztyn

 

Ford Galaxy na nowo definiuje pojęcie „podróżowania pierwszą klasą”. Mieszcząc w komfortowych warunkach do siedmiu dorosłych osób, łączy w sobie luksusowe, obszerne wnętrze i bardzo dobre osiągi.

Już na pierwszy rzut oka duże wrażenie robi nowoczesna linia nadwozia wszystkich wersji Galaxy. Dynamiczny Galaxy w każdym calu potwierdza, jak powinno wyglądać luksusowe auto. Teraz Galaxy jest dłuższy i szerszy, przyjaźniejszy dla pasażerów i ich bagażu oraz bardziej aerodynamiczny dzięki niższemu zawieszeniu. Od momentu wejścia „na pokład" nie będziesz miał wątpliwości, że podróżujesz pierwszą klasą.

Wnętrza wszystkich nowych wersji Galaxy są przestronne, wygodne i eleganckie. nawet wtedy gdy autem podróżuje siedem osób wraz z bagażami. Regulowane w pięciu miejscach fotele stwarzają możliwości 32 ustawień siedzeń. Dzięki temu niezależnie od tego, co przewozisz, masz zawsze dużo przestrzeni. Mnóstwo pomysłowych schowków w drzwiach, pod siedzeniami, nawet nad głową, pozwala na znalezienie miejsca dla wielu rozmaitych rzeczy. Jazda Galaxy to czysta przyjemność. Jest zwrotny, niezawodny i prowadzi się go bardzo płynnie. Ma wszystko, czego potrzeba Tobie i Twoim pasażerom, aby dojechać do celu zrelaksowanym i wypoczętym.

Bez względu na to, czy wybierzesz luksusową wersję Ghia, pełną temperamentu, sportową Trend, czy elegancką odmianę Ambiente, każda z dostępnych wersji Ford Galaxy idealnie dopasuje się do Twojego stylu i Twojego sposobu na życie.

 

 Cennik Nowego Forda Galaxy