Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/bigah/public_html/index.php:9) in /home/bigah/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/bigah/public_html/index.php:9) in /home/bigah/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bigah/public_html/index.php:9) in /home/bigah/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Ford B-MAX

Dealer Ford Olsztyn

 
 
FORD B-MAX - wygodny, funkcjonalny i bezpieczny

Niesamowity Ford B-MAX został po praz pierwszy zaprezentowany jako samochód koncepcyjny na Targach Motoryzacyjnych w Genewie w 2010 roku i od razu odniósł spektakularny sukces.

Nowy Ford B-MAX został stworzony z myślą o kierowcach, którzy na co dzień mierzą się z problemami miejskiego ruchu ulicznego. Dlatego posiada on niewielkie gabaryty, ułatwiające sprawne poruszanie się po zakorkowanych ulicach i parkowanie w ciasnych miejscach.

Dzięki panoramicznie otwieranym drzwiom oraz pomysłowej zmianie konstrukcji nadwozia polegającej na zintegrowaniu z drzwiami słupka B – Ford B-MAX gwarantuje użytkownikom niezwykle wygodny dostęp do wnętrza. Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać wejście o szerokości 1.5 metra.To jedyny w swojej klasie samochód, który w tak rewolucyjny sposób zmienia spojrzenia na samochody i wyznacza standardy funkcjonalności. 

 


To jedyny w swojej klasie samochód, który w tak rewolucyjny sposób zmienia spojrzenia na samochody i wyznacza standardy funkcjonalności.

Model B-MAX ma nie tylko wyjątkową konstrukcję, wyposażono go również w szereg nowoczesnych technologii, które sprawiają, że prowadzenie samochodu jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Na przykład system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) hamuje automatycznie, gdy tylko jest to konieczne, co znacznie zmniejsza ryzyko kolizji w korkach ulicznych. Natomiast rozwiązanie Ford SYNC pozwala sterować odtwarzaniem utworów i urządzeniami mobilnymi przez proste polecenia głosowe.

Do tego rewolucyjny 1,0-litrowy silnik benzynowy EcoBoost dostarcza tyle mocy, co jego klasyczny

1,6-litrowy odpowiednik, zachowując najwyższą w klasie ekonomiczność pod względem zużycia paliwa. Dowiedz się więcej na temat genialnego modelu Ford B-MAX: o jego konstrukcji, przyjemności prowadzenia, osiągach i wydajności, a także funkcjach bezpieczeństwa.

W nowym silniku Forda 1,0 l EcoBoost, który w 2012 roku na podstawie głosów z 35 krajów wygrał konkurs „International Engine of the Year”, zastosowano innowacyjną i rewolucyjną na skalę światową technologię w dziedzinie silników benzynowych. Ten mały i mocny silnik zdobył także tytuły „Najlepszy nowy silnik” oraz „Najlepszy silnik poniżej 1,0 litra”.

Pionierskie podejście do projektowania Forda B–MAX widoczne jest również pod maską. Do napędu tego innowacyjnego samochodu stworzyliśmy 1,0 litrowy silnik EcoBoost, który zapewnia osiągi typowe dla jednostki o pojemności 1.6 litra, ale jednocześnie pozwala na znaczną oszczędność w zużyciu paliwa i mniejszą emisję CO2.

We wnętrzu Forda B–MAX wykorzystano materiały najwyższej jakości. Wyraźnie dostrzega się tu dbałość o detale i precyzyjne wykończenie wnętrza. To elegancki samochód, który w połączeniu z innowacyjnością rozwiązań konstrukcyjnych zapewni Ci niezwykłą wygodę użytkowania pojazdu, komfort, bezpieczeństwo i jakość na wiele lat. 

 

 

 


 

 Cennik Forda B-MAX