Dealer Ford Olsztyn

 

 

Opracowany od podstaw, aby zapewnić solidny fundament dla Twojej działalności, Transit Podwozie z kabiną stanowi idealną bazę do dalszej zabudowy i konwersji do rozmaitych zastosowań, od wywrotek i ambulansów po pojazdy kempingowe. Zapewnia on specjalną platformę, na której zakład zabudowy nadwozia może zamontować nadwozie specjalne oraz gwarantuje utrzymanie jakości i integralności w ostatecznej wersji pojazdu.

Dzięki temu właściwości jezdne, bezpieczeństwo i wytrzymałość zmodyfikowanego pojazdu będą spełniały te same wysokie standardy, co w pojazdach produkcji seryjnej. Łatwość prowadzenia podczas jazdy w ruchu miejskim i wysoki komfort jazdy na długich trasach gwarantują wygodne prowadzenie pojazdu. Kabina jest przestronna, wygodna i dobrze wyposażona, a rozmaite nowinki techniczne sprawiają, że praca staje się bardziej przyjemna.

Pojazd Transit, oferujący najszerszy możliwy wybór w zakresie długości przestrzeni ładunkowej, ładowności i możliwości przewozu pasażerów – z trzema rozstawami osi, czterema długościami ramy, napędem na tylne lub przednie koła, pojedynczymi lub podwójnymi kołami o zwiększonej przyczepności oraz pojedynczą lub podwójną kabiną – może stać się siłą napędową rozwoju Twojej firmy.
 

 


 

 Cennik Forda Transit

podwozie z kabiną

napęd przedni

 Cennik Forda Transit

podwozie z kabiną

napęd tylny & AWD

 Cennik Forda Transit

podwozie z podwójną kabiną