Dealer Ford Olsztyn

 

 

Nowy, udoskonalony Ford Tourneo Connect świetnie się sprawdza zarówno w pracy jak i w czasie wolnym. Dzięki funkcjonalnej i przestronnej kabinie oraz wszechstronnemu układowi siedzeń, Tourneo spełni Twoje oczekiwania w pracy i dopasuje się do Twojego stylu życia.

Nowy Tourneo produkowany jest zgodnie z rygorystycznymi standardami dotyczącymi pojazdów użytkowych. Jest więc wytrzymały, zwinny i ma wspaniałe wnętrze. Dodatkowo, wybór jednego spośród trzech dostępnych silników wysokoprężnych pozwala uzyskać optymalne, dostosowane do Twoich potrzeb połączenie wysokiej mocy i niskiego zużycia paliwa.
 

Zaprojektowane przy użyciu zaawansowanych technik komputerowego modelowania sztywne nadwozie Forda Tourneo Connect zapewnia kierowcy, pasażerom oraz przewożonym ładunkom możliwie najskuteczniejszą ochronę w razie zderzenia. By zwiększyć bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich pasażerów, samochód został wyposażony w strefy kontrolowanego zgniotu, pochłaniające energię uderzenia, belki ze wzmocnionej stali umieszczone w przednich drzwiach, chroniące przy uderzeniach bocznych, a także poprzeczny profil ze stali borowej umieszczony za przednim zderzakiem, pochłaniający i bezpiecznie rozpraszający energię uderzenia.

Rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo bierne (w ramach wyposażenia standardowego):

  • Poduszki powietrzne, chroniące kierowcę oraz pasażera z przodu.
  • Bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości zaczepu oraz dodatkowymi zaciskaczami i napinaczem w pasie kierowcy.
  • Podstawy przednich siedzeń, zapobiegające wysunięciu się pasażerów spod pasów w razie zderzenia.
  • Zagłówki z regulacją wysokości, chroniące przed urazem kręgosłupa w przypadku uderzenia z tyłu.
 

 


 Cennik Forda Tourneo Connect