Dealer Ford Olsztyn

 


Legendarny, stylowy i jak zawsze wydajny.

Nowy Fiesta Van, którego konstrukcję oparto na modelu Fiesta, to nasz pierwszy samochód dostawczy zaprojektowany w stylistyce „Kinetic Design”. Oznacza to, że samochód ten nie tylko przyjemnie się prowadzi, ale również ogląda. Nowy Ford Fiesta Van jest także niezawodnym, praktycznym i wytrzymałym partnerem w biznesie.

Dodatkowo, Fiesta Van ma niskie, jak na swoją klasę, zużycie paliwa i może pochwalić się jednym z najniższych w tej klasie wskaźników emisji CO2 bez jednoczesnej utraty osiągów. Dzięki żywo reagującemu silnikowi, pomysłowym udoskonaleniom oraz najnowszym technologiom możesz także oszczędzić na podatkach i paliwie.

Z drugiej strony, Fiesta Van pomaga zwiększyć dochodowość Twojego biznesu także dzięki swojemu wyposażeniu. Sprawiliśmy bowiem, że możesz teraz jeszcze łatwiej pozostać w kontakcie, obsługiwać funkcje samochodu oraz do maksimum wykorzystać każdy metr sześcienny przestrzeni.Całkowicie odmieniony Nowy Ford Fiesta Van to nasz pierwszy samochód dostawczy, który zaprojektowano całkowicie w stylistyce Forda „Kinetic Design”. Dynamiczny, sportowy i śmiały wygląd idealnie odzwierciedla naszą filozofię energii w ruchu. Nowa technologia prowadzenia samochodu sprawia, że każda podróż staje się ekscytującą, relaksującą i prawdziwie przyjemną częścią dnia pracy.

 

 


 Cennik Forda Fiesta Van